Bezpłatna komornicza infolinia

Leszek Bloch        03 kwietnia 2017        4 komentarze

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o komornikach i egzekucji i nie boisz się zapytać 🙂

Jak wynika z przesłanej mi dosłownie przed chwilą – pocztą elektroniczną – informacji od jutra tj. od 4 kwietnia 2017 r. startuje infolinia Krajowej Rady Komorniczej  przeznaczona zarówno dla dłużników jak i dla wierzycieli 🙂  Opłata za korzystanie z infolinii jest zgodna z taryfą operatora zaś same konsultacje będą bezpłatne. Konsultacji mają udzielać komornicy i asesorzy.

Infolinia komornicza ma być dostępna w każdy wtorek w godzinach 9-15 pod numerem telefonu (22) 299 87 77. Jeśli klikniesz  tutaj albo tu usłyszysz głos rzecznika KRK – Moniki Janus zapowiadającej infolinię.

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Marcin Kwiecień 11, 2017 o 11:48

Infolinia komornicza to jakaś porażka, dziś od godz 9:00 próbuje tam non stop dzwonić, czekam po 20 min w kolejce oczekujących po czym ma nastąpić połączenie i mnie system rozłącza i tak za każdym razem, właściwie niemożliwym jest się tam dodzwonić.

Odpowiedz

Leszek Bloch Kwiecień 12, 2017 o 11:46

Widocznie stali się ofiarą popularności:) To pokazuje jak bardzo taka infolinia jest potrzebna. Ja dzwoniłem pierwszego dnia i nie dość że dodzwoniłem się od razu (jeszcze niewiele osób wiedziało) to jeszcze spotkałem się z bardzo miłą reakcją po drugiej stronie linii:)

Odpowiedz

Krzysztof Luty 5, 2019 o 12:15

Dziś próbowałem się dodzwonić od 10 rano do 12:25 wrrrr
Czy to jest jakiś żart z ta infolinia 😉

Odpowiedz

Leszek Bloch Luty 5, 2019 o 12:38

Widocznie zainteresowanie jest spore. Ja dzwoniłem na samym początku kiedy nie było jeszcze rozpropagowane.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: