Co nowego w Lublinie?

Leszek Bloch        19 października 2016        2 komentarze

Jestem w Lublinie u jednego z Autorów blogów prawniczych, które z dumą wspieramy w web.lex. – taką wiadomość otrzymywał wczoraj każdy ktokolwiek napisał emaila do Rafała Chmielewskiego autora i właściciela web.lex.pl.

To min. właśnie ja byłem przyczyną jego przyjazdu do Lublina – a właściwie nie ja a dwa nowe blogi, które – przy moim niewielkim udziale – niebawem zaczną funkcjonować.

Jeden blog – skierowany głównie do przedsiębiorców – traktować będzie o czymś z czym wielu się zetknęło ale niewielu się zna a jeszcze mniej potrafi rozprawiać i pisać: a mianowicie o prawnych zawiłościach związanych z dotacjami unijnymi.

Drugi blog – skierowany do szerszego grona odbiorców – obejmować będzie tematykę, z którą (zaryzykuję) – zetknął się każdy ale mało kto sobie sprawnie radzi (nawet wśród prawników obszar ten nie jest często eksploatowany) a chodzi o prawo w administracji.

Do współtworzenia nowych blogów zaprosiłem moich młodszych – (ale już doświadczonych w swoich dziedzinach) a przy tym zdolnych i ambitnych – kolegów, radców prawnych z lubelskiej OIRP.

Szczegóły wkrótce 🙂

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Lech Październik 21, 2016 o 13:31

Będę subskrybował 😉

Odpowiedz

Leszek Bloch Październik 21, 2016 o 13:44

Zapraszam 😉

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: