Dla dłużników i wierzycieli: dzisiaj bezpłatne konsultacje z zakresu egzekucji

Leszek Bloch        30 stycznia 2018        2 komentarze

Dla tych którzy przeoczyli mój poprzedni wpis jak i dla tych którzy zadają na blogu pytania dotyczące egzekucji: dzisiaj tj. 30 stycznia 2018r. każdy potrzebujący czy też każdy zainteresowany  – zarówno wierzyciel  i dłużnik- może uzyskać darmową poradę z zakresu egzekucji komorniczej.

Konsultacje udzielane są w wybranych kancelariach komorniczych (możesz je sprawdzić: tutaj) lub też za pośrednictwem bezpłatnej komorniczej infolinii pod nr: (22) 299 87 77, która zwykle jest czynna w każdy wtorek w godz. 9-15 zaś w tym tygodniu jest czynna przez trzy dni: od 29 do 31 stycznia 2018r.

Wszystko to w ramach VII Ogólnopolskiego Dnia Otwartego Komorników Sądowych.

Tegoroczna edycja akcji jest skierowana głównie do seniorów ale organizatorzy (tj. Krajowa Rada Komornicza i Izby Komoronicze) zapewniają, że poradę uzyska każdy zainteresowany.

Miejsc konsultacji jest całkiem sporo. Dla przykładu: konsultację z zakresu egzekucji można uzyskać w 36 kancelariach komorniczych zrzeszonych w izbie lubelskiej, 69 kancelariach komorniczych zrzeszonych w izbie rzeszowskiej, czy ponad 140 kancelariach  zrzeszonych w izbie krakowskiej.

Dlatego jeśli masz wątpliwości czy pytania z zakresu egzekucji: idź, pytaj, dzwoń.

P.S. Jeśli dzisiaj nie zdążysz pamiętaj że bezpłatna komornicza infolinia czynna jest pod nr (22) 299 87 77 w każdy wtorek w godz. 9-15.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Janina Luty 13, 2018 o 23:50

Witam Serdecznie,

prosiłabym o informacje kiedy mogą pojawić się kolejne darmowe konsultacje, bardzo mi na tym zależy.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Leszek Bloch Luty 14, 2018 o 13:06

W każdy wtorek można zadzwonić na bezpłatną infolinię w godz. 9-15 pod numerem (22) 299 87 77.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: