Fabryka od kuchni

Leszek Bloch        23 września 2016        4 komentarze

Jeśli czytałeś moje niektóre dotychczasowe wpisy wiesz, jak bardzo cieszą mnie sukcesy moich klientów (może bardziej niż moje własne 🙂 )

Niektórzy z nich zaczynali od jednoosobowych działalności zaś obecnie zatrudniają kilkaset osób. Kibicuję ich wysiłkom i wspieram pomocą prawną. Fascynują mnie zwłaszcza ci którzy odważyli się spełniać swoje marzenia.

 Zapraszam do obejrzenia niecodziennej prezentacji „fabryka od kuchni” jaką przygotowała Fabryka Kabli ELPAR sp. z o.o. z Parczewa.

Fabryka powstała w małym mieście, z marzenia jednego człowieka, bez ogromnych pieniędzy, w czasach odradzającej się po okresie komunizmu przedsiębiorczości – zaś obecnie jest jednym z czołowych graczy w branży. Miałem szczęście obserwować jej rozwój od samego początku, od uruchomienia pierwszej linii produkcyjnej a od kilkunastu lat nieprzerwanie zapewniam pomoc prawną.

Zobacz jak można spełniać marzenia 🙂

Miłego do oglądania 🙂

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Asia Wrzesień 24, 2016 o 15:00

Pani Leszku – dziękuję za ten blog. W morzu blogów prawniczych, ten z pewnością się wyróżnia pod wieloma względami. Pozdrawiam

Odpowiedz

Leszek Bloch Wrzesień 24, 2016 o 20:47

Mam nadzieję, że wyróżnia się korzystnie 🙂 Jakby nie było na blogu pokazuję jaki naprawdę jestem 🙂 Pozdrawiam

Odpowiedz

Bartłomiej Barańczuk Wrzesień 24, 2016 o 22:42

Nie istnieje nic piękniejszego niż życie z pasją. Niewątpliwie klient posiada wielką pasję do tworzenia, czego należy mu pogratulować! Tylko się cieszyć i czerpać z takich przykładów! Pozdrawiam 😉

Odpowiedz

Leszek Bloch Wrzesień 25, 2016 o 13:54

Zgadza się. Liczę że takie przykłady będą inspiracją dla innych. pzdr

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: