Podsumowanie roku 2018 na portalu informacyjnym sądów apelacji lubelskiej

Leszek Bloch        31 stycznia 2019        Komentarze (0)

Wzorem lat ubiegłych postanowiłem dokonać podsumowania roku na portalu informacyjnym sądów. Jak można było przewidzieć swoją aktywność procesową skoncentrowałem w sądach apelacji lubelskiej. Jeśli wierzyć danym z portalu informacyjnego sądy apelacji lubelskiej odnotowały mnie jako pełnomocnika w 184 sprawach wniesionych w roku 2018.

Z tego co widzę z podanej wyżej liczby 184 spraw wniesionych do sądów apelacji lubelskiej w 2018 roku – 154 oznaczono jako zakończone zaś 30 jest nadal w toku.

Biorąc pod uwagę sprawy wniesione w  roku 2018 oraz sprawy które „przeszły” z lat ubiegłych to roku 2018 udało się zakończyć łącznie 192 sprawy.

Jeśli zaś spojrzę na dane z portalu z perspektywy wszystkich spraw, w których zostałem odnotowany jako pełnomocnik w sądach apelacji lubelskiej to w ostatnich 10 latach było to 1622 sprawy.

 

Jak możesz się domyślać tak duża (jak na małą kancelarię) liczba spraw wymaga zaangażowania więcej niż jednej osoby. Nie ukrywam, że mogę liczyć w tym zakresie na wsparcie np: mec. Michała Badowskiego który prowadzi bloga obronalekarzawprocesie.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: