Prawo administracyjne nie tylko dla przedsiębiorcy

Leszek Bloch        10 listopada 2017        Komentarze (0)

Wszystkie wpisy, które pojawiły się na tym blogu przeczytałem jednym tchem. Odczuwam jednak niedosyt i apeluję do autora: więcej, częściej ….

Nie ukrywam, że mój dzisiejszy wpis ma na celu zmotywowanie niezwykle utalentowanego autora bloga do częstszych wpisów ….

Prawdę mówiąc rzadko zdarza mi się czytać z takim zainteresowaniem tematykę, którą nie zajmuję się na co dzień, a lektura tego bloga mnie wciągnęła na tyle, że z braku nowych wpisów poczytuje sobie stare – dla przyjemności czytania 🙂

Ten blog ma w sobie potencjał: z prawem administracyjnym spotyka się przecież każdy czy chce czy też nie – zatem grono potencjalnych odbiorców treści jest szerokie, a jednocześnie jest to dziedzina jakoś omijana przez prawników 🙂 Dlatego jeśli jest już ktoś kto się autentycznie na tym zna i jeszcze dodatkowo to lubi i potrafi pisać o tym w sposób lekki, błyskotliwym, dowcipny i jednocześnie rzeczowy – to przepraszam: takiego talentu nie można zmarnować.

Przeto apeluję: Panie Mecenasie – więcej wpisów 🙂

Polecam bloga prawo-w-administracji.pl prowadzonego przez radcę prawnego Sebastiana Wawrucha

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: