Rada Legislacyjna o komornikach sądowych i Centralnej Bazie Rachunków

Leszek Bloch        27 lutego 2017        Komentarze (0)

Dzisiaj krótko:

Dosłownie kilkanaście dni temu: 17 lutego 2017 Rada Legislacyjna przy Prezesie Rady Ministrów przedstawiła opinię o projekcie ustawy o komornikach sądowych. Opinię niezwykle krytyczną.

Możesz zapoznać się klikając tutaj lub też skopiuj poniższy link:

http://radalegislacyjna.gov.pl/dokumenty/opinia-z-17-lutego-2017-r-o-projekcie-ustawy-o-komornikach-sadowych

Rada Legislacyjna przedstawiła też opinię o projekcie ustawy o Centralnej Bazie Rachunków (temat ostatnio szczególnie interesujący 🙂 ) – zapoznasz się z nią klikając tu

lub kopiując poniższy link:

http://radalegislacyjna.gov.pl/dokumenty/opinia-z-17-lutego-2017-r-o-projekcie-ustawy-o-centralnej-bazie-rachunkow

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: