Raduje się serce, raduje się dusza

Leszek Bloch        06 sierpnia 2015        2 komentarze

Dzień 6 sierpnia to dzień szczególny w naszej historii : w dniu 6 sierpnia 1914r. z krakowskich Oleandrów wyruszyła Pierwsza Kompania Kadrowa w celu wywołania powstania narodowego w zaborze rosyjskim.

Później Pierwsza Kadrowa stała się zalążkiem Legionów Polskich.

W tamtym okresie Polacy potrafili wykorzystać swoje „pięć minut”, polskim politykom nie zabrakło przenikliwości, dalekowzroczności, umiejętności wykorzystania sytuacji międzynarodowej i różnic interesów sąsiadów.

Dzień 6 sierpnia będę też pamiętał z innego względu: w dniu 6 sierpnia 2015 urodziła mi się córka :).

Syna już mam ale córka jest pierwsza 🙂

„Raduje się serce, raduje się dusza…”

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

POWÓD Sierpień 7, 2015 o 16:38

Gratuluję córeczki 🙂

Odpowiedz

Leszek Bloch Sierpień 7, 2015 o 19:40

Dziękuję

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: