Śmierć i podatki

Leszek Bloch        14 listopada 2017        2 komentarze

Poprzedni wpis rozpocząłem od mało radosnego łacińskiego pozdrowienia funkcjonującego w niektórych zgromadzeniach zakonnych (min. kamedułów).

Utrzymując się w tej konwencji, dzisiejszym siódmym z kolei wpisem rekomendującym ciekawe blogi prawnicze  a nawiązującym nieuchronnością do poprzedniego artykułu  przypomnę – spinając niejako klamrą tydzień poleceń, w którym piszę o innych blogach prawniczych – powiedzenie przypisywane Benjaminowi Franklinowi: „Na tym świecie są pewne tylko śmierć i podatki”. Bo prawdę mówiąc każdy z nas wcześniej czy później z podatkami będzie miał do czynienia czy chce czy nie 🙂 W takich razach dobrze mieć zaufanego i sprawdzonego doradcę – a najlepiej radcę prawnego – doradcę podatkowego Monikę Markisz 🙂

Monika prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów podatkowych: podatki-dla-prawnika.pl gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wierz mi: wiedza i doświadczenie Moniki są nie do przecenienia. Wiem co mówię – bo miałem okazję się o tym przekonać. Mało tego – opisałem wspomnianą historię w artykule: Na kłopoty podatkowe …. Monika Markisz . Od tamtego Monika wielokrotnie miała okazję potwierdzać swoją renomę – dlatego  myślę, że ten tytuł  wiernie oddaje zaufanie jakim Ją darzę.

Dodatkowo dodam, że to przesympatyczna, pełna energii i stale uśmiechnięta osoba 🙂

Polecam podatki-dla-prawnika.pl 🙂

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Monika Listopad 14, 2017 o 14:52

Leszek, nie wiem co mam powiedzieć, jest mi niezwykle miło! Uprzedzam fakty, będziesz bohaterem mojego kolejnego wpisu jako numer 1 na liście najchętniej czytanych i polecanych przeze mnie blogów prawniczych. Dziękuję!

Odpowiedz

Leszek Bloch Listopad 14, 2017 o 15:46

Monika wierz mi, że gdybym nie był przekonany o Twoich kompetencjach – nie polecałbym.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: