Ech! Jak ten czas leci…

Leszek Bloch        04 lipca 2016        2 komentarze

Jeśli przeczytałeś notkę o mnie wiesz, że od kilkunastu lat zajmuję się windykacją należności a od chwili wpisu na listę radców prawnych (ech! jak ten czas leci 🙂 ) nieprzerwanie jestem pełnomocnikiem procesowym OIRP w Lublinie.

Reprezentację procesową Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie traktuję to po trosze jako mój wkład w pracę samorządu radcowskiego a nie na zasadach typowo komercyjnych 😉 dlatego miło mi poinformować, że Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych podjęło uchwałę o odznaczeniu mnie srebrną odznaką „zasłużony dla samorządu radców prawnych”.

Odznaczenie wręczono mi w minioną sobotę na pikniku z okazji Dnia Radcy Prawnego.

srebrna odznaka

Pomyślałem, że to dobra okazja aby wspomnieć, że dotychczas w sprawach z powództwa Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie występowałem kilkadziesiąt razy i jak dotąd wszystkie procesy były wygrane.

Mam też nadzieję, że to się nie zmieni :).

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Jolanta Lipiec 4, 2016 o 11:17

Panie Mecenasie, serdecznie gratuluję! Uważam, że angażowanie się w pracę pro publico bono na rzecz małej i dużej Ojczyzny jest naszym obowiązkiem i jednocześnie zaszczytem. Jakkolwiek górnolotnie by to nie zabrzmiało:)

Odpowiedz

Leszek Bloch Lipiec 4, 2016 o 12:31

Dziękuję. Tak też traktowałem mój udział 🙂 pzdr

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: