W Święto Niepodległości o patriotycznych symbolach w Urzędzie Patentowym

Leszek Bloch        11 listopada 2017        2 komentarze

W Święto Niepodległości chciałbym zaproponować lekturę wpisu szczególnego i pasującego jak żaden inny do dzisiejszej rocznicy 11 listopada. Polecam mianowicie prowadzony przez rzecznika patentowego Mikołaja Lecha fantastyczny blog: znakitowarowe-blog.pl a szczególnie jego ostatni wpis o próbach monopolizacji symboli patriotycznych w Urzędzie Patentowym.

Przyznam, że Mikołaj Lech potrafi pisać i opowiadać tak zajmująco, że mimo że tematyka, którą się zajmuje jest dla mnie dosyć odległa to jestem stałym czytelnikiem bloga znaki towarowe i słuchaczem podcastów. Nie wyobrażam sobie abym mógł pominąć choć jeden wpis. Serdecznie polecam wszystkim, nie tylko przedsiębiorcom.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Mikołaj Lech | Znaki Towarowe Blog Listopad 15, 2017 o 11:47

Dziękuję Leszku za polecenie 🙂

Jak wiesz jestem teraz na drugim końcu świata i nie kontroluje co o mnie piszą, stąd komentarz jest z lekkim poślizgiem.

Jest mi bardzo miło czytać rekomendacje takie jak Twoje. Prowadzenie bloga przerodziło się u mnie w autentyczna pasję. Piszę o ciekawostkach, ale częściej o realnych problemach przedsiębiorców z ochroną marki. Teraz po prawie 5-ciu latach (w styczniu będzie okrągła rocznica) muszę się też przyznać, że się od pisania uzależniłem. Jeżeli nie opublikuję czegoś raz na tydzień to czuję się chory 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Leszek Bloch Listopad 15, 2017 o 12:12

Mikołaj zapewniam Cię, że na tyle dbam o własne słowo i nazwisko że nie poleciłbym nawet najlepszego kolegi gdybym nie był przekonany o jego kompetencjach. Także z mojej strony było to autentyczne uznanie a nie czczy komplement. Twój blog uważam za wzorcowy: ma mnóstwo merytorycznej treści i potrafi przyciągnąć nawet niezainteresowanych – ciekawostkami. pzdr

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: