Web.lex, lexmonitor i web.lex meeting

Leszek Bloch        14 maja 2017        Komentarze (0)

Wyobraź sobie miejsce w którym spotkasz prawników wszystkich niemal specjalności.

I to prawników, którzy będą mówić zrozumiałym dla Ciebie językiem 🙂

W dodatku w miejscu tym będziesz się czuł jak u zaprzyjaźnionego partnera biznesowego a nie jak wyobcowany petent w wielkiej korporacji.

Nie ma takiego miejsca ?

Otóż jest.

To miejsce to grupa web.lex – skupiająca ponad 100 prawników – praktyków którzy oprócz tego, że prowadzą kancelarie – to prowadzą prawnicze blogi (których jest obecnie już ponad 140). Postanowiliśmy (tak i ja do nich należę 🙂 ) obalić dotychczasowy stereotyp prawnika, wyjść z wiedzą prawniczą poza mury kancelarii i podzielić się nią na blogach.

Każdy z nas obrał sobie tematykę prawną, którą popularyzuje na blogach publikowanych na portalu lexmonitor.pl. Znajdziesz tu zarówno blogi jednoznacznie kojarzące się z praktyką adwokata lub radcy prawnego, jak też blogi o tematyce tak wąskiej i specyficznej, że nie uświadczysz podobnej w żadnej choćby największej kancelarii. Nie każdy z nas zna się na wszystkim ale jeśli nie znajdziesz rozwiązania problemu u każdego z nas to na pewno zostaniesz skierowany do fachowca – pasjonata w swojej dziedzinie.

Corocznie spotykamy się na szkoleniach pod nazwą web.lex Meeting – po to aby doskonalić się w komunikacji z Tobą Czytelniku i przekazywać Ci wiedzę w sposób interesujący, przyjazny i zrozumiały. W miniony piątek spotkaliśmy się znowu. Zauważyłem że fotkę z tego spotkania zdążył zamieścić już na swoim blogu mój kolega z web.lex – adwokat Wojciech Drapała zaś szerszą relację zamieści na pewno na swoim pamiętniku adwokata – spiritus movens całego przedsięwzięcia, właściciel web.lex i lexmonitor.pl. – Rafał Chmielewski który nie tyle znalazł niszę blogów prawniczych ale przez lata mozolnie wykuł ją w litej skale 🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: