Wynagrodzenie dla mecenasa w naturze

Leszek Bloch        03 lipca 2015        Komentarze (0)

Od tego zdarzenia minął już szmat czasu a mimo tego jego wspomnienie wciąż wywołuje uśmiech na mojej twarzy… Jako świeżo upieczony radca prawny oczekiwałem na starszą panią, która zadowolona z prowadzenia sprawy miała właśnie w tym dniu dokonać rozliczenia.

Zadzwonił telefon a w słuchawce usłyszałem jej zdecydowany głos:

Serów wam przywiozę – jak się nie sprzedadzą”.

Zaskoczony nie zdążyłem zareagować i połączenie zostało zakończone.

Zacząłem się zastanawiać czy sery mogą nie znaleźć nabywcy z uwagi na niską jakość i czy dlatego mają zastąpić moje wynagrodzenie pieniężne 🙂 ….

Później okazało się, że pani sprzedawała na miejskim targowisku nabiał ze swego gospodarstwa i zdecydowała się handlować w tym dniu tylko do określonej godziny, po czym przyjechać do kancelarii.

Sery się sprzedały 😉

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: