Wypocznij na Roztoczu!

Leszek Bloch        03 sierpnia 2016        Komentarze (1)

Z jednego z poprzednich wpisów mogłeś się dowiedzieć że moja aktywność zawodowa koncentruje się na tzw. „ścianie wschodniej”. Zachęcam Cię do osobistego eksplorowania tej części Polski i wybrania się tu w celach turystycznych i wypoczynkowych 🙂 .

Wiem co mówię: obecnie przebywam na Roztoczu i powiem Ci że to idealne miejsce do wypoczynku – szczególnie rodzinnego: słonecznie przez ponad 100 dni w roku (Roztocze to tzw. słoneczny biegun Polski 🙂 bezpieczne kąpieliska, piaszczyste plaże, urozmaicone trasy piesze i rowerowe, atrakcyjne spływy kajakowe i rajdy konne zarówno dla początkujących 🙂 jak i dla zaawansowanych, piękne i obfitujące w grzyby lasy, przyzwoita infrastruktura, dobre jedzenie (polecam pierogi i pstrągi)

Nie będziesz się nudzić: szereg imprez dla koniarzy, kajakarzy, rowerzystów, pieszych wędrowców, miłośników muzyki i filmu, lokalne festyny, rekonstrukcje historyczne, festiwale produktów regionalnych itp. (więcej informacji tutaj) Całości dopełniają życzliwi mieszkańcy (wspomnę, że jeśli zdobędziesz zaufanie gospodarza to uraczy cię takim destylatem, że nie powstydziłby się go sam Jakub Wędrowycz :))

Wiedz też, że stąd możesz zaplanować wycieczkę do pobliskiego Lwowa – miasta także leżącego na Roztoczu a bliskiego polskiemu sercu.

Roztocze jest w dodatku niedrogie (np: w tym roku w Krasnobrodzie cena pokoju z łazienką dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci: osoba dorosła – 30-35 zł, dziecko 2-10 lat – 20-30 zł, dziecko 0-2 lata – 10-20 zł).

Skuś się i Ty…

IMG_20160729_124709_BURST001_COVER[1]

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Michał Grabiec Sierpień 3, 2016 o 14:03

Podpisuje się pod tym obydwoma rękami. Jako osoba urodzona w Lublinie mam straszny sentyment do tego regionu i chętnie go odwiedzam.

Warte polecenia na cichy, krótki wypoczynek jest także Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Pozdrawiam.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: