Zaczynamy

Leszek Bloch        24 czerwca 2015        Komentarze (0)

Dziękuję za odwiedziny mojego bloga!

Będę tutaj pisał o tym jak dochodzić zapłaty w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym.

Omówię przypadki z jakimi miałem do czynienia w trakcie swojej pracy zawodowej oraz sprawy jakimi podzieliły się ze mną inne osoby.

Wskażę jakie strategie procesowe sprawdziły się w mojej kancelarii a jakie nie i dlaczego.

Przybliżę praktykę sądów i organów egzekucyjnych, skomentuję ciekawe orzeczenia i zmiany w prawie – wszystko z punktu widzenia powoda/wierzyciela.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bloch.kancelaria@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: