Bożonarodzeniowo

Leszek Bloch22 grudnia 2017Komentarze (0)

Mijający pracowity tydzień upływał nie tylko na pracy zawodowej czy trzepaniu dywanów 🙂 ( na osiedlu opodal mojej kancelarii łomot trzepaczek od kilku dni zwiastował nadchodzące Święta Bożego Narodzenia). Okres przedświąteczny w wielu firmach jest okazją do corocznych podsumowań i podziękowań przy opłatku. Od szeregu lat jestem zapraszany na takie spotkania przez przedsiębiorców dla których świadczę pomoc prawną. Tak było i w tym roku. To bardzo miłe – bo świadczy o tym, że uważają mnie za część zespołu. Ja także mam takie poczucie 🙂

Tym przydługim wstępem przechodzę do świątecznych życzeń i podziękowań kierowanych szczególnie do społeczności przewijającej się przez mojego bloga – bo bez Was drodzy czytelnicy pisanie nie miałoby sensu.

Dlatego dziękuję za zainteresowanie i życzę wszystkim radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze i wypełnionych nie tylko degustacją świątecznych specjałów ale i życzliwymi rozmowami oraz kolędowaniem:)

Ja ponadto tradycyjnie – jak co roku – od ponad trzydziestu kilku już lat wybieram się na Pasterkę.

Kilka lat temu właściciel jednej z firm podarował mi piękną, kolorową i mrugająca światełkami gwiazdę kolędniczą, którą wykonali jego pracownicy. Można nią ponadto kręcić – co wzbudza zainteresowanie szczególnie dzieci. W ubiegłym roku wybrałem się z nią ze świąteczną wizytą do innego przedsiębiorcy, którego prawnie obsługuję i wówczas tak się ta gwiazda spodobała, że postanowiłem ją także dla nich zdobyć.

Udało się: poprosiłem mojego darczyńcę o wykonanie kolejnego egzemplarza gwiazdy i kilka dni temu ją otrzymałem – po czym tego samego dnia wręczyłem docelowemu adresatowi. Byli zachwyceni: szefowa zapewniła, że w sobotę poprzedzającą Wigilię będzie przy tej gwieździe ćwiczyć z wnukami kolędy i znając Ją tak będzie 🙂 Mam nadzieję, że i w Waszych domach tradycja kolędowania jest wciąż żywa 🙂

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i bezpiecznych powrotów 🙂

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: