Co nowego w Lublinie?

Leszek Bloch19 października 20162 komentarze

Jestem w Lublinie u jednego z Autorów blogów prawniczych, które z dumą wspieramy w web.lex. – taką wiadomość otrzymywał wczoraj każdy ktokolwiek napisał emaila do Rafała Chmielewskiego autora i właściciela web.lex.pl.

To min. właśnie ja byłem przyczyną jego przyjazdu do Lublina – a właściwie nie ja a dwa nowe blogi, które – przy moim niewielkim udziale – niebawem zaczną funkcjonować.

Jeden blog – skierowany głównie do przedsiębiorców – traktować będzie o czymś z czym wielu się zetknęło ale niewielu się zna a jeszcze mniej potrafi rozprawiać i pisać: a mianowicie o prawnych zawiłościach związanych z dotacjami unijnymi.

Drugi blog – skierowany do szerszego grona odbiorców – obejmować będzie tematykę, z którą (zaryzykuję) – zetknął się każdy ale mało kto sobie sprawnie radzi (nawet wśród prawników obszar ten nie jest często eksploatowany) a chodzi o prawo w administracji.

Do współtworzenia nowych blogów zaprosiłem moich młodszych – (ale już doświadczonych w swoich dziedzinach) a przy tym zdolnych i ambitnych – kolegów, radców prawnych z lubelskiej OIRP.

Szczegóły wkrótce 🙂

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Lech 21 października, 2016 o 13:31

  Będę subskrybował 😉

  Odpowiedz

  Leszek Bloch 21 października, 2016 o 13:44

  Zapraszam 😉

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: