Fabryka od kuchni

Leszek Bloch23 września 20164 komentarze

Jeśli czytałeś moje niektóre dotychczasowe wpisy wiesz, jak bardzo cieszą mnie sukcesy moich klientów (może bardziej niż moje własne 🙂 )

Niektórzy z nich zaczynali od jednoosobowych działalności zaś obecnie zatrudniają kilkaset osób. Kibicuję ich wysiłkom i wspieram pomocą prawną. Fascynują mnie zwłaszcza ci którzy odważyli się spełniać swoje marzenia.

 Zapraszam do obejrzenia niecodziennej prezentacji „fabryka od kuchni” jaką przygotowała Fabryka Kabli ELPAR sp. z o.o. z Parczewa.

Fabryka powstała w małym mieście, z marzenia jednego człowieka, bez ogromnych pieniędzy, w czasach odradzającej się po okresie komunizmu przedsiębiorczości – zaś obecnie jest jednym z czołowych graczy w branży. Miałem szczęście obserwować jej rozwój od samego początku, od uruchomienia pierwszej linii produkcyjnej a od kilkunastu lat nieprzerwanie zapewniam pomoc prawną.

Zobacz jak można spełniać marzenia 🙂

Miłego do oglądania 🙂

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Asia 24 września, 2016 o 15:00

  Pani Leszku – dziękuję za ten blog. W morzu blogów prawniczych, ten z pewnością się wyróżnia pod wieloma względami. Pozdrawiam

  Odpowiedz

  Leszek Bloch 24 września, 2016 o 20:47

  Mam nadzieję, że wyróżnia się korzystnie 🙂 Jakby nie było na blogu pokazuję jaki naprawdę jestem 🙂 Pozdrawiam

  Odpowiedz

  Bartłomiej Barańczuk 24 września, 2016 o 22:42

  Nie istnieje nic piękniejszego niż życie z pasją. Niewątpliwie klient posiada wielką pasję do tworzenia, czego należy mu pogratulować! Tylko się cieszyć i czerpać z takich przykładów! Pozdrawiam 😉

  Odpowiedz

  Leszek Bloch 25 września, 2016 o 13:54

  Zgadza się. Liczę że takie przykłady będą inspiracją dla innych. pzdr

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: