Podsumowanie roku 2018 na portalu informacyjnym sądów apelacji lubelskiej

Leszek Bloch31 stycznia 2019Komentarze (0)

Wzorem lat ubiegłych postanowiłem dokonać podsumowania roku na portalu informacyjnym sądów. Jak można było przewidzieć swoją aktywność procesową skoncentrowałem w sądach apelacji lubelskiej. Jeśli wierzyć danym z portalu informacyjnego sądy apelacji lubelskiej odnotowały mnie jako pełnomocnika w 184 sprawach wniesionych w roku 2018.

Z tego co widzę z podanej wyżej liczby 184 spraw wniesionych do sądów apelacji lubelskiej w 2018 roku – 154 oznaczono jako zakończone zaś 30 jest nadal w toku.

Biorąc pod uwagę sprawy wniesione w  roku 2018 oraz sprawy które „przeszły” z lat ubiegłych to roku 2018 udało się zakończyć łącznie 192 sprawy.

Jeśli zaś spojrzę na dane z portalu z perspektywy wszystkich spraw, w których zostałem odnotowany jako pełnomocnik w sądach apelacji lubelskiej to w ostatnich 10 latach było to 1622 sprawy.

 

Jak możesz się domyślać tak duża (jak na małą kancelarię) liczba spraw wymaga zaangażowania więcej niż jednej osoby. Nie ukrywam, że mogę liczyć w tym zakresie na wsparcie np: mec. Michała Badowskiego który prowadzi bloga obronalekarzawprocesie.pl

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: