Prawo administracyjne nie tylko dla przedsiębiorcy

Leszek Bloch10 listopada 2017Komentarze (0)

Wszystkie wpisy, które pojawiły się na tym blogu przeczytałem jednym tchem. Odczuwam jednak niedosyt i apeluję do autora: więcej, częściej ….

Nie ukrywam, że mój dzisiejszy wpis ma na celu zmotywowanie niezwykle utalentowanego autora bloga do częstszych wpisów ….

Prawdę mówiąc rzadko zdarza mi się czytać z takim zainteresowaniem tematykę, którą nie zajmuję się na co dzień, a lektura tego bloga mnie wciągnęła na tyle, że z braku nowych wpisów poczytuje sobie stare – dla przyjemności czytania 🙂

Ten blog ma w sobie potencjał: z prawem administracyjnym spotyka się przecież każdy czy chce czy też nie – zatem grono potencjalnych odbiorców treści jest szerokie, a jednocześnie jest to dziedzina jakoś omijana przez prawników 🙂 Dlatego jeśli jest już ktoś kto się autentycznie na tym zna i jeszcze dodatkowo to lubi i potrafi pisać o tym w sposób lekki, błyskotliwym, dowcipny i jednocześnie rzeczowy – to przepraszam: takiego talentu nie można zmarnować.

Przeto apeluję: Panie Mecenasie – więcej wpisów 🙂

Polecam bloga prawo-w-administracji.pl prowadzonego przez radcę prawnego Sebastiana Wawrucha

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: