Śmierć i podatki

Leszek Bloch14 listopada 20172 komentarze

Poprzedni wpis rozpocząłem od mało radosnego łacińskiego pozdrowienia funkcjonującego w niektórych zgromadzeniach zakonnych (min. kamedułów).

Utrzymując się w tej konwencji, dzisiejszym siódmym z kolei wpisem rekomendującym ciekawe blogi prawnicze  a nawiązującym nieuchronnością do poprzedniego artykułu  przypomnę – spinając niejako klamrą tydzień poleceń, w którym piszę o innych blogach prawniczych – powiedzenie przypisywane Benjaminowi Franklinowi: „Na tym świecie są pewne tylko śmierć i podatki”. Bo prawdę mówiąc każdy z nas wcześniej czy później z podatkami będzie miał do czynienia czy chce czy nie 🙂 W takich razach dobrze mieć zaufanego i sprawdzonego doradcę – a najlepiej radcę prawnego – doradcę podatkowego Monikę Markisz 🙂

Monika prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów podatkowych: podatki-dla-prawnika.pl gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wierz mi: wiedza i doświadczenie Moniki są nie do przecenienia. Wiem co mówię – bo miałem okazję się o tym przekonać. Mało tego – opisałem wspomnianą historię w artykule: Na kłopoty podatkowe …. Monika Markisz . Od tamtego Monika wielokrotnie miała okazję potwierdzać swoją renomę – dlatego  myślę, że ten tytuł  wiernie oddaje zaufanie jakim Ją darzę.

Dodatkowo dodam, że to przesympatyczna, pełna energii i stale uśmiechnięta osoba 🙂

Polecam podatki-dla-prawnika.pl 🙂

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Monika 14 listopada, 2017 o 14:52

  Leszek, nie wiem co mam powiedzieć, jest mi niezwykle miło! Uprzedzam fakty, będziesz bohaterem mojego kolejnego wpisu jako numer 1 na liście najchętniej czytanych i polecanych przeze mnie blogów prawniczych. Dziękuję!

  Odpowiedz

  Leszek Bloch 14 listopada, 2017 o 15:46

  Monika wierz mi, że gdybym nie był przekonany o Twoich kompetencjach – nie polecałbym.

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: