Ech! Jak ten czas leci…

Leszek Bloch04 lipca 20162 komentarze

Jeśli przeczytałeś notkę o mnie wiesz, że od kilkunastu lat zajmuję się windykacją należności a od chwili wpisu na listę radców prawnych (ech! jak ten czas leci 🙂 ) nieprzerwanie jestem pełnomocnikiem procesowym OIRP w Lublinie.

Reprezentację procesową Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie traktuję to po trosze jako mój wkład w pracę samorządu radcowskiego a nie na zasadach typowo komercyjnych 😉 dlatego miło mi poinformować, że Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych podjęło uchwałę o odznaczeniu mnie srebrną odznaką „zasłużony dla samorządu radców prawnych”.

Odznaczenie wręczono mi w minioną sobotę na pikniku z okazji Dnia Radcy Prawnego.

srebrna odznaka

Pomyślałem, że to dobra okazja aby wspomnieć, że dotychczas w sprawach z powództwa Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie występowałem kilkadziesiąt razy i jak dotąd wszystkie procesy były wygrane.

Mam też nadzieję, że to się nie zmieni :).

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Jolanta 4 lipca, 2016 o 11:17

  Panie Mecenasie, serdecznie gratuluję! Uważam, że angażowanie się w pracę pro publico bono na rzecz małej i dużej Ojczyzny jest naszym obowiązkiem i jednocześnie zaszczytem. Jakkolwiek górnolotnie by to nie zabrzmiało:)

  Odpowiedz

  Leszek Bloch 4 lipca, 2016 o 12:31

  Dziękuję. Tak też traktowałem mój udział 🙂 pzdr

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: