W Święto Niepodległości o patriotycznych symbolach w Urzędzie Patentowym

Leszek Bloch11 listopada 20172 komentarze

W Święto Niepodległości chciałbym zaproponować lekturę wpisu szczególnego i pasującego jak żaden inny do dzisiejszej rocznicy 11 listopada. Polecam mianowicie prowadzony przez rzecznika patentowego Mikołaja Lecha fantastyczny blog: znakitowarowe-blog.pl a szczególnie jego ostatni wpis o próbach monopolizacji symboli patriotycznych w Urzędzie Patentowym.

Przyznam, że Mikołaj Lech potrafi pisać i opowiadać tak zajmująco, że mimo że tematyka, którą się zajmuje jest dla mnie dosyć odległa to jestem stałym czytelnikiem bloga znaki towarowe i słuchaczem podcastów. Nie wyobrażam sobie abym mógł pominąć choć jeden wpis. Serdecznie polecam wszystkim, nie tylko przedsiębiorcom.

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Mikołaj Lech | Znaki Towarowe Blog 15 listopada, 2017 o 11:47

  Dziękuję Leszku za polecenie 🙂

  Jak wiesz jestem teraz na drugim końcu świata i nie kontroluje co o mnie piszą, stąd komentarz jest z lekkim poślizgiem.

  Jest mi bardzo miło czytać rekomendacje takie jak Twoje. Prowadzenie bloga przerodziło się u mnie w autentyczna pasję. Piszę o ciekawostkach, ale częściej o realnych problemach przedsiębiorców z ochroną marki. Teraz po prawie 5-ciu latach (w styczniu będzie okrągła rocznica) muszę się też przyznać, że się od pisania uzależniłem. Jeżeli nie opublikuję czegoś raz na tydzień to czuję się chory 🙂

  Pozdrawiam

  Odpowiedz

  Leszek Bloch 15 listopada, 2017 o 12:12

  Mikołaj zapewniam Cię, że na tyle dbam o własne słowo i nazwisko że nie poleciłbym nawet najlepszego kolegi gdybym nie był przekonany o jego kompetencjach. Także z mojej strony było to autentyczne uznanie a nie czczy komplement. Twój blog uważam za wzorcowy: ma mnóstwo merytorycznej treści i potrafi przyciągnąć nawet niezainteresowanych – ciekawostkami. pzdr

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: