Web.lex, lexmonitor i web.lex meeting

Leszek Bloch14 maja 2017Komentarze (0)

Wyobraź sobie miejsce w którym spotkasz prawników wszystkich niemal specjalności.

I to prawników, którzy będą mówić zrozumiałym dla Ciebie językiem 🙂

W dodatku w miejscu tym będziesz się czuł jak u zaprzyjaźnionego partnera biznesowego a nie jak wyobcowany petent w wielkiej korporacji.

Nie ma takiego miejsca ?

Otóż jest.

To miejsce to grupa web.lex – skupiająca ponad 100 prawników – praktyków którzy oprócz tego, że prowadzą kancelarie – to prowadzą prawnicze blogi (których jest obecnie już ponad 140). Postanowiliśmy (tak i ja do nich należę 🙂 ) obalić dotychczasowy stereotyp prawnika, wyjść z wiedzą prawniczą poza mury kancelarii i podzielić się nią na blogach.

Każdy z nas obrał sobie tematykę prawną, którą popularyzuje na blogach publikowanych na portalu lexmonitor.pl. Znajdziesz tu zarówno blogi jednoznacznie kojarzące się z praktyką adwokata lub radcy prawnego, jak też blogi o tematyce tak wąskiej i specyficznej, że nie uświadczysz podobnej w żadnej choćby największej kancelarii. Nie każdy z nas zna się na wszystkim ale jeśli nie znajdziesz rozwiązania problemu u każdego z nas to na pewno zostaniesz skierowany do fachowca – pasjonata w swojej dziedzinie.

Corocznie spotykamy się na szkoleniach pod nazwą web.lex Meeting – po to aby doskonalić się w komunikacji z Tobą Czytelniku i przekazywać Ci wiedzę w sposób interesujący, przyjazny i zrozumiały. W miniony piątek spotkaliśmy się znowu. Zauważyłem że fotkę z tego spotkania zdążył zamieścić już na swoim blogu mój kolega z web.lex – adwokat Wojciech Drapała zaś szerszą relację zamieści na pewno na swoim pamiętniku adwokata – spiritus movens całego przedsięwzięcia, właściciel web.lex i lexmonitor.pl. – Rafał Chmielewski który nie tyle znalazł niszę blogów prawniczych ale przez lata mozolnie wykuł ją w litej skale 🙂

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: