Wszystko co chcesz wiedzieć o egzekucji i nie boisz się zapytać. Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych.

Leszek Bloch23 stycznia 2018Komentarze (0)

Już niedługo – bo 30 stycznia 2018 – będziesz mógł uzyskać bezpłatne informacje na temat postępowania egzekucyjnego. W tym własnie dniu Krajowa Rada Komornicza we współpracy z izbami komorniczymi  organizuje Ogólnopolski Dzień Komorników Sądowych. Wówczas w wybranych kancelariach komorniczych komornicy będą udzielali wszystkim potrzebującym informacji dot. egzekucji. Listę kancelarii komorniczych gdzie zasięgniesz informacji zobaczysz klikając tutaj. Jeśli nie masz czasu czy możliwości udania się do jednej ze wskazanych kancelarii komorniczych to możesz zadać pytanie telefonicznie bowiem bezpłatna komornicza infolinia która jest czynna w każdy wtorek pod numerem telefonu 22 299 87 77, dodatkowo będzie funkcjonować w dniach 29 – 31 stycznia 2018 w godzinach 9-15. Tyle wynika z informacji prasowej przesłanej mi w imieniu Krajowej rady Komorniczej. Więcej o całej akcji przeczytasz tutaj. Pamiętaj 30 stycznia 2018 możesz poznać za darmo wszystko co chcesz wiedzieć o egzekucji i nie boisz się zapytać 🙂

 

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: